LU mazo skolu svētki

Draugi! Īsi pirms Jauno Fiziķu skolas sezonas sākuma vēl piedalīsimies kopējā pasākumā ar citām dabaszinātņu skolām! Ja Tevi interesē ieskatīties mazā intro pirms sezonas sākuma, atnāc! Informācija zemāk:

Skolēns var kļūt par supervaroni, burvi vai slepeno aģentu, bet var arī izvēlēties ar  eksaktām zinātnēm saistītu jomu un pētīt pasauli, lietu būtību un cilvēkus. 17. septembrī Latvijas Universitātes (LU) Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā, notiks LU jauno dabaszinātnieku un matemātiķu skolu svētki “Es – cilvēks zinātnē!”, kuros skolēni aicināti iesaistīties interesantās eksaktās aktivitātēs un pievienoties kādai jaunajai skolai.

Pasākumā būs iespēja iepazīties ar LU Jauno biologu skolu (9. – 12. klasei), Jauno fiziķu skolu (10. – 12. klasei), Jauno ģeogrāfu skolu (6. – 12. klasei), Jauno ķīmiķu skolu (8. – 12. klasei), Mazo matemātikas universitāti (10. – 12. klasei).

Pieteikšanās līdz 13. septembra plkst. 24.00, piesakoties saitē http://ej.uz/skolu_svetki

LU_JSS_plakats_2016