Piesakies 7. sezonas Skolu kausam!

Kā solīts, ir palaista pieteikšanās JFS 7. sezonas Skolu kausa izcīņai! Pieteikt komandu vari līdz nākamajai nodarbībai, proti, līdz 15. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu.

Pievērs uzmanību tam, ka šogad var pieteikt ne tikai četrus, bet arī piecus dalībniekus vienā komandā. Piektais komandas biedrs nav obligāts un kalpo kā rezervists gadījumos, ja kāds no pārējiem komandas biedriem netiek uz nodarbību. Gadījumā, ja no “pamatsastāva” kāds nav klāt nodarbībā, tad tiek ņemti vērā testa punkti, ko iegūst rezervists.

Otra izmaiņa ir tāda, ka šogad būs nevis strikti uzstādīti mājasdarbi pēc katras nodarbības, bet papilduzdevumi, kuru izpilde varētu notikt kā nodarbības laikā uz vietas, tā arī pēc tās. Papilduzdevumu raksturs mainīsies no uzdevuma uz uzdevumu, tāpēc esi uzmanīgs, pievērs uzmanību tam, ko saka organizatori pie reģistrācijas un ievadlekcijā, lai nepalaistu garām svarīgu informāciju, kas varētu attiekties uz papilduzdevumu noteiktajā nodarbībā! Papilduzdevumi iecerēti kā disciplīnas, kas dod bonusa punktus klāt pie testu punktiem katrā nodarbībā.

Sīkāku informāciju par Skolu kausa nolikumu meklē kausam veltītajā lapā – pārliecinies, ka esi izlasījis nolikumu, pirms piesaki komandu!

Tātad – piesaki savu komandu, un tiekamies jau cīņas laukumā! :)