Skolu kausa mājasdarbi

Hei – nodarbību starplaikā esam lēmuši parādīt, mūsuprāt, skatāmākos video no iepriekšējā Skolu kausa mājasdarba! Mājasdarba uzdevums bija izveidot ierīci, kas pārvietojas, izmantojot reaktīvo kustību. To, kā nu kurš ir pieķēries uzdevumam, vari raudzīt zemāk atrodamajos videoklipos!

Vēlamies uzteikt pašreizējos Skolu kausa ranga līderus komandu “Re kā” no Aizkraukles novada vidusskolas – viņi savu pirmo vietu izcīnījuši ar lielisku sniegumu mājasdarbos, iegūstot maksimālos punktus līdzšinējos Kausa mājasdarbos. Skat, iepriekšējā mājāsdarba video aizkraukliešu izpildījumā:

Vēlamies izcelt arī citas komandas darbu tieši no video skatpunkta – tiešie aizkraukliešu konkurenti un pagājušā gada čempioni (tagad zem jauna nosaukuma) Relatīvās nulles arī uz veciem lauriem nesnauž, un uzbūvējuši ļoti ekoloģisku automobili, kuram nav problēmu šķērsot lielus attālumus. Iespējams, ka pēc video noskatīšanās komandai uzradīsies interese par prototipa iegādi:

Bet vispār – visas komandas, kas piedalās un iesūta mājas darbus – jūs esat malači, un nākamajā reizē izcelsim arī pārējos :) Cīņa par pirmo vietu joprojām ir ļoti spraiga, un mājasdarbu atzīmes ir ļoti no svara, tāpēc – centieties, cīnīties un tad jau pavasarī redzēsim, kuru kronēsim par jaudīgāko gada komandu! :)