Atskats uz sezonas noslēgumu

Draugi! Ir noslēgusies lieliska sezona – kopā ir pavadītas veselas deviņas nodarbības, esam pildījuši mājas darbus un testus, veikuši dažādus eksperimentus un baudījuši lekcijas no lieliem un maziem fizmatiem.

Šīs sezonas noslēgumā klausījāmies Ģirtu un Andri, kas stāstīja par relativitātes teoriju un ļoti centās to visu izklāstīt “Relatīvi vienkārši”. Praktiskajā darbā simulējām gravitāciju un to, kā dažādas masas “aprij” melnais caurums

, bet pašās beigās mūs iepriecināja Vjačeslavs Kaščejevs, stāstot par gravitācijas viļņiem.

Ņemot vērā, ka šī bija mūsu sezonas noslēdzošā nodarbība, tad cītīgākie tika apbalvoti – noslēdzās mūsu daudzus mēnešus ilgusī sacensība starp skolu komandām “Skolu kauss”! Šajā gadā pati aktīvākā, zinošākā un atraktīvākā komada ir bijusi Aizkraukles Novada ģimnāzijas “Re, kā!”; bet otro un trešo vietu ieguva Rīgas Valsts pirmās ģimnāzijas komandas “Relatīvās nulles” un “Fizikas konstantes”. Malači, mēs ar jums un jūsu ieguldīto darbu ļoti lepojamies!

Paldies arī mūsu atbalstītājiem, kas palīdzēja iepriecināt uzvarētājus – LU FMF Fizikas nodaļai, Lielvārdam, Kino Bize, Falkors!

Draugi, šovasar mūs varēsiet satikt dažādos festivālos un pasākumos, bet visus kopā mēs jūs ļoti gaidīsim atkal septembrī, jo mūsu domas jau griežas ap jautājumu, ko un kā jums visinteresantāk un labāk izstāstīt! Uz tikšanos!