Jaunā sezona ir klāt!

Sveiki, fizikas draugi!

Ir pagājusi vasara, kurā Jauno Fiziķu skolas brigāde itin nemaz nesnauda un dikti daudz neatpūtās – pabijām dažādos pasākumos un rādījām daudz fizikas – bet tas netraucē mūs gatavot jau astoto JFS sezonu jaunajam mācību gadam! :)

Mājaslapā atrodami kalendāra datumi, kad notiks nodarbības, un provizoriskie temati, ko šogad apskatīsim. Sezonu atklāsim jau 16. septembrī, apskatot visnotaļ interesantu tēmu – militāro fiziku. Nodarbībai jau var pieteikties, dari to tagad, lai nodrošinātu savu dalību! Izrādās, ka karalaukā dažādos vēstures posmos ir bijis ļoti daudz fizikas!

Nodarbību formāts būs tāds pats kā allaž – divas populārzinātniskās lekcijas, praktiskā daļa un padziļinātā lekcija. Tāpat aizritēs nu jau tradicionālais Skolu kauss, par kuru precīzas ziņas un apstāstu gaidiet pirmajā nodarbībā. Paralēli ierastajām ikmēneša nodarbībām Rīgā dosimies arī ciemos pie jau iemēģinātām un arī jaunām vietām citur Latvijā – Valmieru, Kuldīgu, Rēzekni u.c. Tāpat gan jau piedalīsimies arī kādā jaunā avantūrā! :)

Līdz ar mācību gada iesākumu vari gaidīt arī pieteikšanās anketu un ziņas par jauno nodarbību un astotās sezonas jaunumiem. Gaidīsim Tevi jau drīz, lai aizvadītu vēl vienu aizraujošu mācību gadu, pilnu ar visādu fiziku!

Tava JFS komanda