13.12.2016.

Ar nodarbību “Rēķini par zvaigzni”, kas, kā jau to viltīgi norāda nosaukums, bija veltīta astronomijas tēmai, ir lustīgi noslēdzies semestris fizmatos! Dzirdējām gan Elzas stāstu par to, kā nokļūt uz Marsa, gan arī Mārtiņa skaidrojumus par kosmoloģijas tēmām, praktiskajā darbā izmantojām savus telefonus, lai ar paralakses metodi mērītu attālumus līdz lietām, kam nevar piekļūt, bet saldajā ēdienā bija mūsu iemīļotais vadītājs Ģirts ar lielisku lekciju par melnajiem caurumiem! Interesanti, dažkārt pēc lekcijām, ko lasa Vjačeslavs Kaščejevs, atsauksmēs jūs rakstāt “Vairāk Slavu!”, bet šoreiz – “Vairāk Ģirtu!” Nevaram nepiekrist! Bildes no nodarbības meklē mūsu FB kontā!

Rokas klēpī salikuši nesēdēsim, bet nu jau uzsākam gatavošanos nākamajam semestrim, kas iesāksies 21. janvārī ar nodarbību par dažādiem vienkāršiem, bet ģeniāliem mehānismiem, kas liks palauzīt prātu gan pamatskolēniem, gan arī ar asākajiem prātiem apveltītākajiem vidusskolēniem! Tiekamies!