Nākamā nodarbība

JFS 9-3 “Nanodarbība” 10. novembrī par nanofiziku

Kalendārs nupat pāršķirts uz novembri, un tas nozīmē, ka laiks aizvadīt kādu nodarbību :) Tāpēc ar prieku paziņojam, ka 10. novembrī ierastajos 10:00 (ar reģistrācijas sākumu 9:30) Zeļļu ielā 25 tiksimies, lai aizvadītu “Nanodarbību” par nanofiziku!

Nodarbībā apspriedīsim, kas ir nano, kāpēc tieši šis ir kļuvis par tādu modes kliedzienu mūsdienu zinātnē un kādi visādi interesanti efekti parādās nanoskalā. Tāpat parunāsim par to, kā vispār var pētīt kaut ko tik ļoti maziņu. Praktiskajā darbā uzbūvēsim lielizmēra modeli iekārtai, ar kuru tik tiešām nanoizmēra objektus var pētīt, bet teorijas lekcijā klausīsimies LU Ķīmiskās fizikas institūta pārstāvja Raimonda Meijas stāstījumu par elektronmikroskopiju un tās pielietojumu zinātniskajā darbā.

Kā allaž, tas nozīmē, ka nepieciešams uz nodarbību pieteikties. To var izdarīt, aizpildot anketuNB: Šoreiz mēs no jums gribam savākt e-pastus, lai varam vajadzības gadījumā sazināties un ātri nodot informāciju par aktualitātēm (reizēm jums ir jautājumi, uz kuriem mums nav veida kā atbildēt!). Apsolāmies lieki nespamot :) Bet – reģistrācija ir uzskatāma par notikušu tikai tad, kad saņemts apstiprinājuma e-pasts uz Tavu e-pasta kastīti! Ja tāds nav atnācis, tad neskaities reģistrējies!

Un vēl viena lieta – Skolu kausa komandas, jums jāpaspēj līdz nodarbībai pabeigt pirmo mājasdarbu! :)

Tiekās!