10.05.2019.

Veiksmīgākajiem dāvana no GUNSnLASERS elektrokartingi

Skolu kausa komanda, kas pierādīs savas prasmes, balvā iegūs dāvanu karti no izklaides parkiem GUNSnLASERS! Elektrokartingi būs aizraujoša un azartiska izklaide gan puišiem, gan meitenēm. Uzzini vairāk par šo aktivitāti!

Elektrokartingi – jaunums Latvijā

Klasiskie kartingi, kas darbojas ar degvielu, ir teju visiem zināmi, bet kas īsti ir elektrokartingi un vai ar tiem var braukt arī bērni un pusaudži? Vai šī izklaide patiks arī pieaugušajiem?

Elektrokartingi ir jaudīgi braucamie, kuriem:

• ir regulējama jauda, tādēļ var braukt arī bērni;
  • nav nepatīkams degvielas aromāts;
  • ir dabai draudzīgāki;
  • ir pieejami dažādos izmēros, tāpēc var braukāties arī augumā īsāki cilvēki;
  • līkumos iespējama sānslīde, ja gribas vēl lielāku azartu;
  • ātrs uzrāviens, tādēļ sacensība sāksies jau uzreiz pēc starta signāla;
  • ir precīza apļa laiku uzskaite, līdz ar to var noskaidrot, kurš ir veiklākais braucējs.

Izklausās interesanti? Tā arī ir! Šī aktivitāte patīk gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo emocijas sit augstu vilni un ikvienam ir azarts pārspēt ne tikai citu, bet arī savu labāko apļa laiku. Nāc izmēģināt arī Tu!

No cik gadiem var braukt?

Kā jau tika minēts, elektrokartingi ir pieejami dažāda lieluma. Līdz ar to tiek ņemts vērā nevis braucēja vecums, bet auguma garums. Vēlams, lai tas būtu vismaz 1m, jo tad būs ērti stūrēt un aizsniegt pedāļus.

Protams, tikpat svarīgi ir, lai braucējs saprot, kā stūrēt un spiest pedāļus, gan arī ievēro visus drošības nosacījumus. Lai gan instruktors izstāstīs, kā elektrokartings darbojas, braucējam ir jābūt spējām izvērtēt situāciju, kas var rasties brauciena laikā.

Drošības noteikumi braukšanas laikā

Pirms brauciena katram dalībniekam instruktors izskaidro drošības noteikumus, kas obligāti jāievēro. Tādā veidā brauciens būs patīkams gan Tev, gan arī citiem.

Svarīgākie nosacījumi, lai elektrokartingi būtu droši visiem:

• trasē drīkst ieiet tikai tad, kad instruktors ir devis atļauju;
  • drīkst uzsākt braukšanu tikai pēc starta signāla;
  • no kartinga drīkst izkāpt tikai tad, kad esi pārliecinājies par drošību;
  • matiem ir jābūt saņemtiem zirgastē;
  • brauciena laikā nedrīkst būt šalle un cits apģērbs, kas plīvo;
  • aizliegts triekties trases malās un citos braucējos;
  • bez iemesla nedrīkst apstāties un stāvēt trasē;
  • ja aizmugurējais braucējs ir par Tevi ātrāks, tas ir jāpalaiž garām.

Šos noteikumus var izlasīt arī uz informatīvām izkārtnēm GUNSnLASERS elektrokartingi trasē. Ievēro tos un pasākums būs patīkams gan Tev, gan citiem!

Elektrokartings kā izklaide ikdienā un svētkos

Braucieni ar elektrokartingiem ir lieliska ideja gan vienkārši kā atpūta brīvos brīžos, gan arī lai atzīmētu kādu īpašāku notikumu, piemēram:

• dzimšanas dienu;
  • vārda dienu;
  • skolas izlaidumu;
  • klases ekskursiju;
  • saliedēšanās pasākumu ar sporta komandas biedriem u.tml.

Pozitīvi, ka elektrokartingi neprasa minimālo spēlētāju skaitu. Tas nozīmē, ka var izklaidēties gan divi cilvēki, gan pavisam liels pulciņš. Ja esat vairāki braucēji, GUNSnLASERS noorganizēs turnīru. Izaicini savus draugus!

Turnīra tipa braucieni

Vēl aizraujošākām emocijām, var sarīkot arī turnīru. Kā tas notiek? Katrs dalībnieks izbrauc 3 reizes pa 5 minūtēm (vairāk vai mazāk atkarīgs no dalībnieku skaita un vēlmēm). Katrā reizē tiek piefiksēts ātrākais apļa laiks. Beigās laiks no visiem braucieniem tiek summēts un uzvar tas, kurš kopsummā bijis visātrākais.

Ne tikai elektrokartings

GUNSnLASERS piedāvājumā ir ne tikai elektrokartingi, bet arī dinamiskais lāzertags (lāzera peintbols), klasiskais peintbols ar krāsu bumbiņām un airsofts, ko var spēlēt no 16 gadu vecuma.

Tas nozīmē, ka vienuviet vari izmēģināt dažādas aktivitātes. Arī turnīru var saorganizēt elektrokartingi + lasertag. Pilnvērtīga atpūta arī korporatīvam pasākumam. Šādā gadījumā ir iespēja rast kompromisu ar visiem – gan tiem, kam gribas kārtīgi izskrieties, gan tiem, kas vēlas ķert asas izjūtas trasē. Šāda turnīra ilgums ir atkarīgs no dalībnieku skaita un vēlmēm, cik ilgi gribas spēlēt, cik minūtes braukt ar kartingiem. Viens no variantiem ir 1h lāzertaga spēle un 3 x 4 minūšu braucieni ar kartingiem.

Lai reģistrētu kādu no aktivitātēm vai arī turnīru, jebkurā sev ērtā laikā sazinies ar GUNSnLASERS:

Uzņēmums strādā katru dienu, arī vēlu vakaros. Elektrokartingi ir jaunums, kas obligāti jāizmēģina arī Tev, tādēļ dodies izbraukt jau tuvākajā laikā! Tiekamies trasē!