26.09.2022.

Konkurss ar iespēju tikt uz CERN!

Konkurss ar iespēju tikt uz CERN!

Kā jau ieminējāmies sezonas pirmajā nodarbībā, šogad būs iespēja kandidēt uz vietu mācību ekskursijā uz CERN! Sezonas gaitā vajadzēs cītīgi jo cītīgi apmeklēt nodarbības un izpildīt testus, jo tieši tas kalpos par mērauklu, pēc kuras noteiksim divus laimīgos, kam šis gods pienāksies.

Par konkursa norisi:

Trīspadsmitajā sezonā Jauno Fiziķu skola sadarbībā ar CERN izsludina iespēju vasarā nonākt divu dienu apmaksātā mācību ekskursijā uz vienu no slavenākajām pētniecības iestādēm – uz CERN! Sezonas gaitā sekosim līdzi, kuri JFS apmeklētāji būs guvuši visaugstākos rezultātus ikmēneša nodarbību testos – un labāko zēnu konkurencē un labāko meiteņu konkurencē sūtīsim ekskursijā. Gadījumā, ja rezultāti pārklāsies un uz ekskursiju vietām kandidēs vairāki jaunieši, tad JFS komanda patur tiesības neizšķirtu atrisināt, uzdodot papilduzdevumu. Vienlaicīgi vēlamies, lai rezultāti būtu godīgi – tādēļ aizdomu gadījumā par negodprātīgu testu pildīšanu, JFS vadība var izslēgt skolēnu no dalības konkursā. Šajā gadījumā būs nulles tolerances politika – ja uzskatām, ka notiek kas negodīgs, uzreiz atstādinām no iespējas kandidēt par vietu ekskursijā.

Testus, kas ies šī konkursa ieskaitē, sāksim uzskaitīt no oktobra mēneša. Konkursam atsevišķi jāpiesakās nav - jebkurš, kas apmeklē nodarbības un pilda testus, automātiski nonāk konkursa dalībnieku sarakstā.