10.02.2022.

Kā strādāsim ārkārtas situācijas laikā?

Kā strādāsim ārkārtas situācijas laikā?

Kā JFS darbosies tuvākajos mēnešos?

Sveiciens fizikas entuziastiem - ilgojamies jūs satikt Universitātes telpās, bet apzināmies, ka tas vēl nav droši! Kādu laiku esam publicējuši konkursa uzdevumus un atbalstu skolotājiem, bet jūtam, ka laiks pārmaiņām.

Vispirms: konkrētākas ziņas par tuvāko nodarbību gaidiet jau pēc dažām dienām, bet pierezervējiet sev 19. februāri!

Februāra un marta mēnešos pamainīsim savu darbības režīmu un atgriezīsimies pie līdzīgas sistēmas kā iepriekšējā mācību gadā, kad mums notika attālinātās nodarbības. Tas nozīmē, ka organizēsim Zoom nodarbības reizi mēnesī, taču tās notiks mazliet atšķirīgi nekā iepriekš:

  • Pirms nodarbības iefilmēsim divas lekcijas, kuras varēs brīvi savā laikā un tempā noskatīties. Ja būs kādi jautājumi, tad tos varēs uzdot, pieslēdzoties Zoom nodarbībai. Lekcijas, protams, jānoskatās, lai pilnvērtīgi piedalītos nodarbībā.
  • Pati (attālinātā) nodarbība sastāvēs no praktiskās daļas un Q&A sesijas. Praktiskajā daļā saslēgsimies Zoom grupiņās un JFS komandas darboņu vadībā padarīsim kopā kādu praktisku uzdevumu, kas saistās ar konkrētā mēneša tēmu. Pēc praktiskās daļas visi atgriezīsimies kopējā Zoom zvanā, kur notiks jautājumu un atbilžu sesija ar kādu profesionāli, kas strādā mēneša tēmas jomā. Attiecīgi būs iespēja uzdot sev interesantus jautājumus mūsu lieliskajiem viesiem. :)

Šādu sistēmu izmantosim, mēģinot mazināt nepieciešamību ilgstoši sēdēt pie datora ekrāniem brīvdienā. Tāpēc lekcijas iefilmētas iepriekš, lai patērēto laiku saskaldītu mazākās vienībās.

Vēl, sekojot aktualitātēm, redzam, ka drīz varētu parādīties iespēja atsākt organizēt arī JFS nodarbības klātienē. Aicinām visus joprojām būt piesardzīgiem - bet tiklīdz tas būs pieņemami, tā taisīsim veco labo JFS Zinātņu mājā uz vietas. :)