JFS Skolu kausa nolikums

 1. Jauno Fiziķu skolas (JFS) rīkotajā Skolu kausā drīkst piedalīties jebkura skola, kuras skolēni klātienē apmeklē Jauno fiziķu skolas nodarbības.

 2. Skolai, kas piedalās Skolu kausā, nepieciešams izveidot vismaz vienu komandu, kas pārstāvēs to sezonas gaitā, turklāt visiem komandas skolēniem jābūt no šīs skolas. Vienu skolu drīkst pārstāvēt vairāk kā vienu komanda. Skolu kausa komandu pieteikšana notiek, izmantojot mājaslapu www.jfs.lu.lv un dodoties uz savu profilu.

 3. Vienā komandā jābūt ne mazāk kā četriem dalībniekiem, taču var būt arī piektais rezerves dalībnieks, kura punkti tiek ņemti vērā, ja kāds no četriem pamata dalībniekiem konkrētajā nodarbībā nav bijis klāt.

 4. Skolu kausa punkti tiek iegūti divās disciplīnās – JFS nodarbību testu atzīmes un papilduzdevumos.

 5. Skolu kausa punkti katrā nodarbībā tiek piešķirti, saskaitot katras skolas četru skolēnu komandas iegūtos punktus testā (iespējams iegūt 0 – 40p).

 6. Ja testi netiek pildīti godprātīgi, nodarbību vadītājiem ir tiesības samazināt konkrētajā testā iegūto punktu skaitu vai anulēt rezultātu vispār.

 7. Skolu kausa punkti par papilduzdevumiem tiek piešķirti, balstoties uz žūrijas lēmumu un nav apstrīdami.

 8. Papilduzdevumi tiek paziņoti nodarbību ievadā, kā arī tiek izsūtīti kapteiņu e-pastos.

 9. Papilduzdevumu izpildes termiņš tiks paziņots katru reizi, kad šāds uzdevums tiks uzdots. Pēc norādītā termiņa vairs nav iespējams iegūt punktus par papilduzdevumu.

 10. Ja kādā nodarbībā skola nav pārstāvēta, tā joprojām drīkst turpināt dalību Skolu kausā.

 11. JFS Skolu kausa uzvarētājs tiek noteikts, saskaitot punktus, kas iegūti JFS nodarbībās periodā oktobris - maijs. Uzvarētājs ir viena skolas komanda ar visaugstāko punktu skaitu.

 12. Skolu kausa rezultāti tiek paziņoti maija nodarbībā. Labākās trīs komandas tiek apbalvotas.

 13. JFS organizatoru komanda patur tiesības nolikumu mainīt jebkurā brīdī, par to brīdinot Skolu kausa dalībniekus.