29.08.2021.

Jaunumi: Tuvojas 12. sezona

Jaunumi: Tuvojas 12. sezona

Sveiciens, draugi!

Jaunā mājaslapa

Visupirms jānorāda, ka mūsu mājaslapa, kurā lasi šo ziņu, ir piedzīvojusi uzlabojumus. Sākot ar 12. sezonu mūsu lapa pāriet jaunā kvalitātē, pēc izskata kļūstot līdzīgāka citām Latvijas Universitātes lapām, bet arī ar nozīmīgiem funkcionāliem uzlabojumiem. Proti, mūsu jaunajā mājaslapas versijā būs iespējams izveidot savu kontu, kas ļaus vieglāk reģistrēties un piedalīties nodarbībās, kā arī sekot līdzi saviem rezultātiem. Detaļas par šo sekos tad, kad atvērsim šo mājaslapas sadaļu, bet - nu būs iespēja vienuviet pieteikties, pildīt testus un apskatīt savus pagātnes rezultatus. :)

Tāpat esam atjaunojuši un papildinājuši informāciju lapā - piemēram, esam detalizētāk aprakstījuši savu darbību, atjaunojuši info par to, kā mūs sasniegt, kā arī ielikuši pirmā semestra provizorisko nodarbību kalendāru.

12. sezonas norise

Joprojām atrodamies globālā pandēmijā, kas neļauj mums strādāt tā, kā iepriekš. Gaidām info par to, kā mēs varēsim strādāt, uzsākot 12. sezonu, bet ceram uz iespēju satikt jūs klātienē - ja tā varēs, tas noteikti būs iespējams tikai tiem, kuriem ir zaļais COVID sertifikāts, kas apliecina izietu vakcinācijas kursu vai nesenu slimības pārslimošanu.

Tiem, kam sertifikāta nav, būs iespējams sekot līdzi nodarbību daļām, kas tiks straumētas un ierakstītas mūsu YouTube kontā. Protams, gadījumā, ja nevarēsim tikties klātienē, tad nodarbības tik un tā notiks, taču attālināti.

JFS komanda novēl veiksmīgu mācību gada iesākumu - kad jau ieskriesieties ar skolas lietām, tad jau arī mēs ziņosim par to, kā grasāmies sākt sezonu! Par to visātrāk varēs uzzināt, sekojot mūsu Facebook konta ziņām.

Tiekamies - vaigā vai internetā, to vēl redzēsim!