29.09.2022.

Sezonas otrā nodarbība par elektroniku!

Sezonas otrā nodarbība par elektroniku!

JFS13-2 “Elektronam pa pēdām” nodarbība par elektroniku!

Par nodarbību:

Nodarbība notiks 8.oktobrī, plkst. 10:00. Nodarbībā mēģināsim kopīgi saprast, kā strādā telefona un datora “smadzenes” jeb procesors. Sākumā noskaidrosim, kas tad ir tranzistors un kāpēc mums ir vairāki miljardi ar tādiem kabatā, pēc tam uzzināsim, kā mēs varam uzbūvēt no tiem, piemēram, kalkulatoru. Praktiskajā darbā kopā slēgsim dažādas elektriskās ķēdes un būvēsim savus loģiskos operatorus.

🔴 Nodarbība notiks klātienē – LU Zinātņu mājā, Jelgavas ielā 3!🔴

🚩Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc piesakies laicīgi, jo reģistrācija tiks slēgta pie maksimālā dalībnieku skaita!

Lai pieteiktos nodarbībai, nepieciešams izveidot savu lietotāja kontu! Kad tas izdarīts, tad profila panelī parādīsies iespēja pieteikties nodarbībai. Viss, kas jādara, lai pieteiktos - jānospiež poga “PIETEIKTIES” pretī attiecīgajai nodarbībai.

Skolu kauss

Ar prieku paziņojam, ka esam atvēruši pieteikšanos šīs sezonas Skolu kausam. Piesaki komandu, cīnies par punktiem sezonas gaitā un iegūsti foršas balvas! Piedalīties ir ļoti viegli - it sevišķi, ja ar draugiem jau apmeklē JFS :) Info par pieteikšanos un dalības detaļām var atrast mūsu mājaslapā - https://jfs.lu.lv/skolu-kauss/.

Konkurss sezonas garumā

Tāpat esam detalizētāk aprakstījuši konkursu, kas ļaus diviem centīgākajiem skolēniem vasarā doties uz CERN apmaksātā mācību ekskursijā. Par šo ieminējāmies pagājušā nodarbībā, lūk detaļas: https://jfs.lu.lv/CERN-konkurss

Nodarbības plakāts