Pašlaik izsludināta pieteikšanās 10. JFS sezonas Skolu kausam!

Lai pieteiktu savu komandu, aizpildi anketu! Pieteikšanās termiņš: 5. oktobra 23:59.

Jauno Fiziķu skolas Skolu kauss ir ikgadēja sacīkste, kas noris visas sezonas garumā. Tās ietvaros skolēni var brīvi veidot komandas, kuras veidotas no noteiktas skolas skolēniem. Komandā var būt četri dalībnieki plus rezervists, kas var aizstāt kādu komandas biedru, ja tas noteiktā reizē nevar būt klāt. Skolu kausa komandas vāc punktus, pildot testus un mājasdarbus. Testu rezultāti tiek fiksēti automātiski, bet mājasdarbi jāizpilda un jāiesūta, tad tie tiek izvērtēti. Mājasdarbi tiek izsludināti nodarbībās, kā arī nosūtīti komandu kapteiņiem uz e-pastu.

Vairākas komandas drīkst pārstāvēt vienu un to pašu skolu. Labākajām (TOP-3) komandām sezonas beigās pienākas balvas! :)

Zemāk pieejams nolikums:

JFS  Skolu  kausa  2019./2020. nolikums

 1. Jauno fiziķu skolas (JFS) rīkotajā Skolu kausā drīkst piedalīties jebkura skola, kuras skolēni klātienē apmeklē Jauno fiziķu  skolas nodarbības.
 2. Skolai, kas piedalās Skolu kausā, nepieciešams izveidot vismaz vienu komandu, kas pārstāvēs to sezonas gaitā, turklāt visiem komandas skolēniem jābūt no šīs skolas. Vienu skolu drīkst pārstāvēt vairāk kā vienu komanda.
 3. Vienā komandā jābūt ne mazāk kā četriem dalībniekiem, taču var būt arī piektais rezerves dalībnieks, kura punkti tiek ņemti vērā, ja kāds no četriem pamata dalībniekiem konkrētajā nodarbībā nav bijis klāt.
 4. Skolu kausa punkti tiek iegūti divās disciplīnās  – JFS nodarbību testu atzīmes un papilduzdevumos.
 5. Skolu kausa punkti katrā nodarbībā tiek piešķirti, saskaitot katras skolas četru skolēnu komandas iegūtos punktus testā (iespējams iegūt 0  – 40p).
 6. Ja testi netiek pildīti godprātīgi, nodarbību vadītājiem ir tiesības samazināt konkrētajā testā iegūto punktu skaitu vai anulēt rezultātu vispār.
 7. Skolu kausa punkti par papilduzdevumiem tiek piešķirti, balstoties uz žūrijas lēmumu un nav apstrīdami.
 8. Papilduzdevumi tiek paziņoti nodarbību ievadā, kā arī tiek izsūtīti kapteiņiem e-pastā.
 9. Papilduzdevumu izpildes termiņš tiks paziņots katru reizi, kad šāds uzdevums tiks uzdots. Pēc norādītā termiņa vairs nav iespējams iegūt punktus par papilduzdevumu.
 10. Ja kādā nodarbībā skola nav pārstāvēta, tā joprojām drīkst turpināt dalību Skolu kausā.
 11. JFS Skolu kausa uzvarētājs tiek noteikts, saskaitot punktus, kas iegūti JFS nodarbībās periodā oktobris – maijs. Uzvarētājs ir viena skolas komanda ar visaugstāko punktu skaitu.
 12. Skolu kausa rezultāti tiek paziņoti maija nodarbībā. Labākā komanda tiek apbalvota. Apbalvojumus individuāli saņem arī skolēni, kas testos ieguvuši visaugstākos vidējos vērtējumus, kā arī nav izlaiduši vairāk par 2 nodarbībām JFS sezonā.
 13. JFS organizatoru komanda patur tiesības nolikumu mainīt jebkurā brīdī, par to brīdinot Skolu kausa dalībniekus.