Skolu kauss 14. sezonā

Šobrīd iespējams pieteikt komandu 14. sezonas skolu kausam! Sezonas beigās top-3 komandas rangā saņems balvas, pirmajai vietai saņemot galveno balvu (un vislielāko godu!). Pašreizējos rezultātus var apskatīt te.

Skolu kausa apraksts

Skolu kauss ir komandu sacīkstes, kurā sezonas gaitā (posmā oktobris - maijs) komandas cīnās par punktiem un sacenšas savā starpā, lai beigās izcīnītu čempiona titulu un arī dažādas balvas. Komandas sastāv no četriem vai pieciem skolēniem un pārstāv noteiktu skolu, kuras godu tā aizstāv. Vairākas komandas drīkst pārstāvēt vienu skolu. Skolu kausa punkti veidojas no komandas dalībnieku snieguma testā, kā arī komandas iesniegtajiem mājasdarbiem (tipiski sezonā ir četri tādi mājasdarbi), kuros jāpierāda savas zināšanas, radošums un atraktivitāte.

Komandu veidošana

Komandu drīkst veidot no skolēniem, kas visi mācās vienā skolā. Komandas izveidošana iespējamq tepat mājaslapā, izmantojot iespēju reģistrēties ar savu lietotāju un komandai pievienot citus jau reģistrētus lietotājus.

Komandai ir četri pamatsastāva dalībnieki un viens rezervists, kas var aizstāt kādu no pamatsastāva dalībniekiem, ja gadījumā kāds netiek uz kādu no nodarbībām. Komandas izveidotājs automātiski kļūst par tās kapteini - visa saziņa par Skolu kausa norisēm, uzdevumiem utt. notiks e-pastā, sūtot ziņu personīgi visiem kapteiņiem, kas konkrētajā sezonā piedalās Skolu kausā.


Vairāk informācijas vari meklēt Skolu kausa nolikumā.